Gizlilik

Siyah Dergi web sitesinde yer alan tüm yazılar “Siyah Dergi” ve yazarlar adına aittir. Bu yüzden içerikleri “Siyah Dergi”nin izni olmadan kullanmak yasaktır.

Siyah Dergi’de ki içerikleri sayfalarınızda web sayfamıza yönlendireceğiniz bir link ile paylaşabilirsiniz. Kaynak yazısında link çıkışı mutlaka olmalıdır.

Bunun dışında içeriğin tamamını kaynak gösterilse dahi izinsiz bir şekilde sitesine taşıyan her site sahibine önce 1 kez uyarı yapılacaktır, bunun ardından yasal tüm yollara başvurulacaktır.

Siyah Dergi’de bulunan her metin 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunmaktadır. Yazıları her durumda kopyalayan kişiler, bu gizlilik politikasını kabul etmiş sayılacaktır.

Siyah Dergi’de bulunan yazılar, yazar dergiden ayrıldığında Siyah Dergi hesabına aktarılmaktadır. Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ayrılan yazarların yazıları silinmez.

Siyah Dergi’de bulunan herhangi bir içerikte yazarlar bir suç işlediğinde, işlenen suç sadece yazarın kendisini bağlamaktadır.

Üyelik oluşturduğunuzda Siyah Dergi Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi metnimizi kabul etmiş sayılırsınız.