Perfect Days (Mükemmel Günler) filmini beğenenlerin mutlaka izlemesi gereken filmler! Perfect Days gibi filmler

Japonya’nın film endüstrisi her zaman harika olmuştur ve bazı en büyük yönetmenlerin Japonya’dan çıktığını söylemek de yanlış olmaz. Perfect Days’in internette izlenebilir hâle gelmesi sonrası neredeyse tüm dünyada en çok sevilen filmlerden biri oldu. Perfect Days benzer filmler ise merak konusu.

Perfect Days filmi Wim Wenders’in usta yönetimiyle birçok dalda ödül aldı. Filmin sevenleri ise Perfect Days oyuncularından Koji Yakusho’nun oyunculuğuna övgüler diziyor. O halde Perfect Days filmini sevenlere öneri filmler başlıklı yazımıza dönelim…

PERFECT DAYS GİBİ FİLMLER

Perfect Days, usta yönetmen Wim Wenders’ın 2023 yapımı bir filmidir. Filmekimi 2023 etkinliği kapsamında Türkiye’deki izleyicilerle buluşmuştur. Film, Wenders’in son yıllardaki en sevimli ve hayati işi olabilir.

PERFECT DAYS BENZERİ FİLMLER

  1. Drive My Car (2021)
  2. Love Life (2022)
  3. Aftersun (2022)
  4. Syk Pike (2022)
  5. Harpening (2021)
  6. ‘Fishmans’ (2021)
  7. ‘Wheel of Fortune and Fantasy’ (2021)
  8. ‘Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time’ (2021)
Zeynep Azra Doğan
Zeynep Azra Doğan

Kitaplar, sinema ve teknoloji alanlarına ilgi duyuyor. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji öğrencisi. Siyah Dergi 2024 yılı stajyeridir.

Articles: 5

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyicinizi lütfen kapatın!

Reklamları engellemek için uzantılar kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bize destek olun. Tarayıcınızdan reklam engellemeyi kapatmanız demek Siyah Dergi\'nin sürdürülebilir bir proje olmasına destek olmak demektir. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock