Steam Yaz İndirimleri oyuncuları bekliyor!

Steam her sene olduğu gibi, bu sene de oyuncuları mutlu edecek haberi verdi. Steam yaz indirimleri 29 Haziran ile 13 Temmuz arasında oyuncularla buluşacak. Peki, Steam Yaz İndirimleri’nde hangi oyunlar var, hangi oyunlar indirime girecek?

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

2,69 milyar oyuncunun heyecanla beklediği, 2023 yılında yaklaşık olarak 400 milyondan fazla oyun satmış olan dünyanın en büyük oyun platformlarından biri Steam, yaz indirimleri fırsatları ile bekleyenlerini karşılıyor. Yakın zamanda Türkiye’de kur bazlı çalışmaya başlamış olan Steam platformunda oyun fiyatları çok etkilenmişti. Bunun üzerine kullanıcıların yüzünü güldürmek adına yaz fırsatları belirli bir süre için oyunculara sunulmaya hazırlanıyor.

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ HANGİ OYUNLARI KAPSIYOR?

Henüz indirimin hangi oyunlar için geçerli olduğu hakkında net bir açıklama olmamakla birlikte, Steam’in büyük yaz indiriminde birçok oyunu fırsat kategorisine yerleştireceği düşünülüyor. Bu süreç içerisinde oyuncular çeşitli fırsatlar yakalayabilecek. Oyuncuların, hesaplarındaki istek listelerin doldurmalarıyla beraber, gelecek indirimlerden ilk önce haberdar olmaları mümkün. Heyecanla beklenilen bir oyun var ise, listeye eklemenin tam vakti.

STEAM İNDİRİMLERİ SIK SIK OLUYOR MU?

Steam Yaz İndirimleri ne zaman başlıyor? Steam, 2023 yılında yaklaşık olarak 400 milyondan fazla oyun satmış olan, en popüler oyun platformlarından birisi. Yaz indirimleri her sene düzenli olarak tekrarlanıyor ve oyuncular tarafından bu fırsatlar yakalanıyor. Senede genellikle dört kez tekrarlanan bu indirimler; Yaz, Sonbahar, Kış, Bahar indirimi olarak adlandırılmış durumda.

STEAM İSTEK LİSTEME NASIL OYUN EKLEYEBİLİRİM?

Steam platformunu açıp giriş yapın. Daha sonrasında, oynamak istediğiniz fakat belirtilen ücreti vermek istemediğiniz oyunu istek listenize ekleyin. Bunun için, öncelikle Steam yaz fırsatlarında yakalamak ve satın almak istediğiniz oyunu Steam platformunda açın. Oyunun profil sayfasını aşağı kaydırın ve İstek Listesine Ekle seçeneğine basın. Böylelikle, yaz fırsatlarında hangi oyunun ne kadar indirime girdiği tarafınıza bildirim olarak gelecektir ve siz de istediğiniz tüm oyunları tek bir kategoride birleştirmiş olursunuz.

STEAM’DE 5 DOLAR VE ALTINA ALABİLECEĞİNİZ OYUNLAR LİSTESİ

Peki, Steam Yaz İndirimleri 2024 hangi oyunlar var? Steam platformunda, yaz indirimleri ile beraber, 5 dolar ve altına alabileceğiniz oyunların listesi aşağıda listelenmiştir.

  • Euro Truck Simulator (1 Dolar)
  • Frostpun (1,49 Dolar)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2,99 Dolar)
  • Disco Elysium: Final Cut (1,89 Dolar)
  • Subnautica (4,45 Dolar)
  • Hellblade: Senua’s Sacrifice (2,99 Dolar)
  • Black Mesa (2,09 Dolar)
Şule Yılmaz
Şule Yılmaz
Articles: 3

Leave a Reply