The Bear 3. Sezon Fragmanı yayınlandı! The Bear 3’üncü sezon hakkında tüm bildiklerimiz

Jeremy Allen White ve Ayo Edebiri’nin oynadığı “The Bear” dizisinin 3. sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. The Bear 3 sezon olacak mı ve gelecek mi soruları gündemdeki yerini korurken, yayıncı kuruluşta merak ediliyor. Peki, The Bear Disney Plus Türkiye ne zaman gelecek? İşte detaylar…

The Bear 3. sezon çıkış tarihi açıklandı. Geçmiş sezonlarda olduğu gibi, tüm bölümler aynı anda izleyicilere sunulacak, böylece hayranlar sezonun tamamını aralıksız bir şekilde izleyebilecekler.

THE BEAR 3. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Jeremy Allen White’ın canlandırdığı dahi şef Carmy, Sydney (Ayo Edebiri) ve Richie (Ebon Moss-Bachrach) ile birlikte yeni restoranı açarken, kendilerini tekrar tartışmaların içinde buluyorlar. Bir sahnede, Carmy, Richie mutfağa bir piñata getirdikten sonra “Sürpriz yok!” diye bağırıyor. Richie ise “Evet, sürpriz!” diye cevap veriyor.

Beş gün önce yayınlanan kısa bir tanıtımda, Sydney, Carmy ve Richie’ye “Bu işlevsiz bir mutfak!” diyor ve ikisi birden “Bana işlevsel bir mutfak göster!” diye yanıt veriyor.

THE BEAR 3. SEZON YAYIN TARİHİ NETLEŞTİ

Ödüllü FX dramedi dizisinin tüm bölümleri 27 Haziran’da yayınlanacak ve ABD’de Hulu’da (uluslararası olarak ise Disney+’da) izlenebilecek.

THE BEAR 2. SEZONUN HİKAYESİ VE YENİ KATILAN OYUNCULAR

“The Bear”ın 2. sezonunda Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) ve Richie (Ebon Moss-Bachrach), sandviç dükkanlarını bir fine dining restoranına dönüştürmek için birlikte çalıştı. Kadroda ayrıca Lionel Boyce, Matty Matheson, Liza Colón-Zayas ve Abby Elliott yer alıyor. 2. sezonda ayrıca Jamie Lee Curtis, Carmy’nin annesi Donna Berzatto olarak tanıtıldı ve John Mulaney, Sarah Paulson, Jon Bernthal, Will Poulter, Gillian Jacobs, Bob Odenkirk, Olivia Colman, Sarah Ramos, Donnie Madia, Joel McHale ve Alex Moffat gibi konuk oyuncular yer aldı.

JEREMY ALLEN WHITE’IN SEZON 3 HAZIRLIKLARI

Jeremy Allen White, Variety’ye geçen yıl yaptığı açıklamada, “Ocak ayında bazı şeflerle bir araya gelmek için oldukça fazla zaman harcayacağımı biliyorum. Üçüncü sezonda restoran için bir menü oluşturulacak ve bu menüyü farklı şeflerle bir araya getirip yemek yapmaya ve kamerada daha fazla bu tür şeyler yapmaya hazırlanacağım. İlk sezondan önce çok fazla hazırlık yaptık. Aşçılık okuluna gittim ve restoranlarda çok zaman geçirdim. İkinci sezonda ise restoranı kurmakla ilgili çok şey vardı, bu yüzden çok fazla yemek yapma olmadı. Ama şimdi, üçüncü sezonda, ilk sezonda sahip olduğumuz işleyen mutfak atmosferine geri döneceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Fragmanı ve ilk tanıtımı aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Bear 3. Sezon fragmanı Türkçe altyazılı
Zeynep Azra Doğan
Zeynep Azra Doğan

Kitaplar, sinema ve teknoloji alanlarına ilgi duyuyor. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji öğrencisi. Siyah Dergi 2024 yılı stajyeridir.

Articles: 5

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyicinizi lütfen kapatın!

Reklamları engellemek için uzantılar kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bize destek olun. Tarayıcınızdan reklam engellemeyi kapatmanız demek Siyah Dergi\'nin sürdürülebilir bir proje olmasına destek olmak demektir. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock