İlk ve Son 2’nci sezonu oyuncuları belli oldu

Blu TV’nin en popüler yerli dizilerinden biri olan İlk ve Son, ilk sezonuyla büyük bir başarı elde ederek izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. “Deniz ve Barış” hikâyesi, ilk sezonda sona erdi ve şimdi herkesin gözü 2. sezonda yer alacak olan “Nilüfer ve Cihan” hikâyesinde. İlk ve Son 2. sezon oyuncuları ise belli olmaya başladı.

Deniz ve Barış’ın hikâyesinin anlatıldığı ilk sezon 8 bölümden oluşuyordu. Şimdi, tüm dikkatle çekimleri devam eden İlk ve Son 2’nci sezonunda. İlk ve Son’un 2. sezon olacak mı, oyuncuları kimler soruları hâlâ cevaplanmayı bekliyor. Öte yandan İlk ve Son 2. sezonun ilk oyuncusunun Hazal Subaşı olduğu öğrenildi.

İLK VE SON 2. SEZON OYUNCULARI

Çekimleri hâlâ devam etmekte olan ve Blu TV’de yer alan İlk ve Son 2. Sezonu hakkında detaylar yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Dizinin senaristi ve yapımcısı Hakan Bonomo’nun son yaptığı paylaşıma göre;

İlk ve Son 2. Sezonunda “Nilüfer” karakterini Hazal Subaşı canlandıracak. Öte yandan Hazal Subaşı’na “Cihan” isimli karakterle partnerlik edecek ismin Ulaş Tuna Astepe olduğu iddia ediliyor.

İLK VE SON NİLÜFER (HAZAL SUBAŞI) KİMDİR?

29 yaşındaki Hazal Subaşı, mankenlik ve oyunculuk yapıyor. İzmirli olan Subaşı, İlk ve Son dizisinin ilk sezonunda “Barış” karakterini canlandıran Salih Bademci ile ‘Dilek Taşı’ dizisinde rol aldı.

İlk ve Son 2. Sezonu hakkında yaptığımız bir başka detaylı haberimiz için tıklayın.

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 90

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyicinizi lütfen kapatın!

Reklamları engellemek için uzantılar kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bize destek olun. Tarayıcınızdan reklam engellemeyi kapatmanız demek Siyah Dergi\'nin sürdürülebilir bir proje olmasına destek olmak demektir. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO