”Gipsy Kings by Andre Reyes” Harbiye’ye geliyor!

Gipsy Kings’in ‘No Volvere’ şarkısı ve daha nicelerine dinleyebileceğiniz bu konser İstanbul’a geliyor. Turneye çıkan grubun eylül ayındaki durağı Türkiye olacak.

Yapı Kredi 80. Yıl Feelin’ Good Etkinlikleri kapsamında sevenleriyle buluşacak olan Gipsy Kings by Andre Reyes, Türkiye turnesiyle sahnede yer alacak. Gipsy Kings konser 2024 yılında Harbiye’de gerçekleşecek. Gipsy Kings konser bilet fiyatları ise belli oldu.

GİPSY KİNGS 2024 KONSERİ

Albümleri 60 milyon satan, sahnede 30 yıllık başarılarla dolu bir müzik kariyerini geride bırakan Latin müziğinin en çok sevilen grubu, Grammy Ödüllü Gipsy Kings, Andre Reyes öncülüğünde İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara ve Adana’ya geliyor!

Gipsy Kings’in kurucu üyesi Andre Reyes’ın yönetiminde ailenin diğer müzisyen üyelerinin de birlikte sahneye çıkacağı efsanevi grup Latin ezgileriyle unutulmaz bir gece yaşatacak!

LATİN RÜZGARI BU SEFER TÜRKİYE’DE ESECEK

Önce Avrupa’da çok sevilen ardından tüm dünyada hit olan ilk albüm şarkıları ”Bamboleo”, ”Djobi  Djoba” ve ”Baila Baila”şarkılarını canlı canlı dinlemek, Latin ezgileri ile doyasıya coşmak için biletinizi hemen alın. Yapı Kredi sponsorluğunda ve Piu Entertainment organizasyonuyla gerçekleşecek bu müzik şöleni için yerinizi ayırtın.

GİPSY KİNGS 2024 KONSERİ NE ZAMAN?

Toplamda 5 şehre uğrayacak grubun konserleri sırasıyla şöyle;

  • 19 Eylül: İzmir
  • 20 Eylül: Antalya
  • 21 Eylül: İstanbul
  • 23 Eylül: Ankara
  • 24 Eylül: Adana

GİPSY KİNGS KONSER BİLET FİYATLARI

Avantajlı dönem bilet fiyatları 17 Mayıs tarihine kadar sürdü ve 595,00 TL’ydi. Şu anda biletler 895,00 TL ve 2295,00 TL arasında değişiyor. Detaylı bilgi için https://biletinial.com/tr-tr/muzik/gipsy-kings-by-andre-reyes sayfasını ziyaret edin.

Zeynep Azra Doğan
Zeynep Azra Doğan

Kitaplar, sinema ve teknoloji alanlarına ilgi duyuyor. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji öğrencisi. Siyah Dergi 2024 yılı stajyeridir.

Articles: 5

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyicinizi lütfen kapatın!

Reklamları engellemek için uzantılar kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bize destek olun. Tarayıcınızdan reklam engellemeyi kapatmanız demek Siyah Dergi\'nin sürdürülebilir bir proje olmasına destek olmak demektir. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock