Tarihi absürt olaylar günümüzde hayat buluyor: ‘Anonim’ dizisi ne zaman çıkacak?

“Leyla ile Mecnun”un başrol oyuncuları Ali Atay ve Serkan Keskin, fenomen olmuş dizilerinden sonra, yeni bir proje olan “Anonim” ile tekrar karşımızda olacaklar. Oyuncuların hayranları ise merakla Anonim dizisi çıkış tarihinin netleşmesini bekliyor.

Leyla ile Mecnun’dan bildiğimiz Ali Atay ve Serkan Keskin, bu sefer farklı bir projeyle ekran karşısına geçiyor.

ANONİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ali Atay’ın yönettiği bu dizi, Serkan Keskin, Mehmet Özgür ve İlyas Özçakır’ın da imzasını taşıyacak. Başrolü paylaşan oyuncularımız Mehmet Özgür ve İlyas Özçakır olacaktır. Şimdilik, dizinin senaryosunun “Tarihi absürt olaylar günümüzde devam etse ne olurdu?”, sorusunun oluşturabileceği olası diyaloglar ve olaylar üzerine kurulu olduğu biliniyor. Dizide yer alan hikayelerde Fırat Parlak, Arda Erdik ve Yiğit Tümer bulunacaktır. Senaryosu Ali Atay ve ekibi tarafından yazılmıştır.

Her bölümde bahsi geçen oyuncularımıza, farklı kadın oyuncular da eşlik edecekmiş. Anlatıcı olarak ise bir tarihçinin yer alacağı söylenen bölümler hakkında, şimdilik sadece dizinin ilk bölümünde Deniz Cengiz ve ikinci bölümünde ise İdil Sivritepe’nin rol alacağı biliniyor.

Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde yeni başladı ve Ekim ayında yayınlanacağı kesinleşti.

ANONİM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER OLACAK?

Yayınlanacak bu dizinin başrollerinde Ali Atay ve Serkan Keskin olacağı bilinirken kadronun devamında kimler olacağı henüz netleşmedi.

Alara Ece Alper
Alara Ece Alper

Alara Ece Alper, Ankara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Siyah Dergi’de yayınladığı kitap, dizi ve film analizleriyle okuyuculara farklı perspektifler sunmayı amaçlıyor. Gelecekte yazar olup kendi kitap serisini çıkartmak istiyor.

Articles: 10

Leave a Reply