Kan, aşk ve gözyaşı: Fleabag 3’üncü sezonu gelecek mi? 

İngiliz yazar ve oyuncu Phoebe Waller-Bridge tarafından yaratılan ve başrolünde oynadığı “Fleabag” dizisi sahneleri ile izleyicileri tekrar tekrar ekran başına kilitlemeyi başarıyor. 2 Sezon oynayan bu dizi hakkında Fleabag 3. Sezon gelecek mi? Sorusu ilgi çekmeye devam ediyor. İşte, Fleabag neden bitti ve Fleabag üçüncü sezon gelecek mi? şeklindeki sorularına aldığımız cevaplar…

Fleabag Dizisi, Waller-Bridge’in aynı adlı tiyatro oyunundan uyarlanmıştır. İlk kez 2016 yılında BBC Three kanalında yayınlanmış, ardından 2019 yılında Amazon Prime Video üzerinden dünya çapında izleyiciyle buluşmuştur. Amazon’da yayınlandıktan sonra dünyanın her yerinden ilgi çeken bu dizinin üçüncü sezonu araştırılıyor. Peki, Fleabag neden bitti? Fleabag üçüncü sezon gelecek mi? 

FLEABAG 3. SEZON GELECEK Mİ? 

“Fleabag,” tek kamera kullanılarak çekilen bir komedi-drama dizisidir ve toplamda iki sezon süren altı bölümden oluşur. Dizi, ana karakter olan Fleabag’in (Phoebe Waller-Bridge) hayatına odaklanır. Dizinin sevenlerini ise üzecek haber yine Phoebe Waller-Bridge’den geldi. Dizinin üçüncü sezonu ne yazık ki gelmeyecek. Waller-Bridge’in Fleabag’i bitti.

Phoebe Waller-Bridge

FLEABAG NE ANLATIYOR?

Dizi, Waller-Bridge’in benzersiz mizah anlayışını ve duygusal derinliğini içeriyor. Fleabag karakteri, seyirciyle doğrudan konuşarak, izleyiciye iç düşüncelerini ve duygularını aktarıyor. Waller-Bridge’in performansı ve yazım tarzı, “Fleabag”in eleştirmenler ve izleyiciler tarafından övgü almasına neden oldu. Dizi, Emmy Ödülleri’nde birçok ödül kazanarak büyük bir başarı elde etti.

“Fleabag,” modern yaşamın karmaşıklıklarını, aşkın ve kayıpların derinliklerini ele alan sıcak, samimi ve çoğu zaman dokunaklı bir dizi olarak kabul ediliyor. 

Andrew Scott

PHOEBE WALLER-BRIDGE: “50 YAŞIMA GELDİĞİMDE DİZİYİ GERİ GETİREBİLİRİM”

Dizinin başrolü ve aynı zamanda yaratıcısı olan Phoebe Waller-Bridge, The Hollywood Reporter’ın “İkinci sezonun son sezon olduğu iddia ediliyor ama sizi bu hikayeye geri dönmeye ikna edebilecek bir şey var mı?” Sorusuna şu şekilde cevap vermiş: “Bitmiş gibi hissediyorum ama 45 ya da 50 yaşıma geldiğimde onu geri getirme gibi bir fantezim var. Geçtiğimiz iki sezon, büyük bir yolculuğa çıktı ve kendinden nefret eden biri olarak başladı ve tekrar sevebileceğine ve kendini affedebileceğine inanan biri olarak sona erdi. Bu serüvene saygı duymalı ve biraz yaşamasına izin vermeliyim.”

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 84

Leave a Reply