House Of The Dragon’un yaratıcısı George R. R. Martin, dizinin 3. ve 4. Sezonlarının da  geleceğini açıkladı

Aynı zamanda ‘Game of Thrones’ yazarı olan George R. R. Martin, 2. Sezonun ilk iki bölümünü “güçlü” ve “iç burkucu” olarak nitelendirdi. 

Henüz 2. Sezonu izlememişken 3. ve 4. Sezonun çekimlerinin başlandığı haberi seyircileri mutlu ediyor. İşte House House Of The Dragon 2. Sezonu hakkında bildiklerimiz…

HOUSE OF THE DRAGON 2. SEZONU 2024 YAZINDA GELECEK

House of the Dragon 2024 yazında ikinci sezonuyla geri dönecek ve henüz kesin bir yayın tarihi olmasa da, dedikodular oldukça yüksek sesle yapılmaya başlandı. İkinci sezon için yayınlanan ilk fragmanda görüldüğü üzere, başta Targaryen Hanesi olmak üzere tüm Westeros, akrabalar arasındaki bir savaşın yaralarını saracak. Yazar George R.R. Martin, “A Song of Ice” ve “Fire” serisinin altıncı romanı “The Winds of Winter’ı” bitirmek için yoğun bir şekilde çalışırken, blogunda Londra’ya yaptığı son seyahati ve beraberinde gelen Westerosi ile ilgili tüm aktiviteleri belgeledi.

GEORGE R. R. MARTIN: “DİZİ SİZİ AĞLATABİLİR”

Ejderhaların dans ettiği Westeros adlı bu küçük dünyayı yaratmaktan sorumlu olan Martin, ilk bölümlerdeki bu olayın hemen sonrasını -karanlık, güçlü, iç burkucu ve duygusal- olarak tanımladı. Blog yazısına ek olarak, “Elbette, kendi işime dayanan herhangi bir şey hakkında konuşurken pek objektif değilim… ama söylemeliyim ki, her iki bölümün de harika olduğunu düşündüm. (Ve henüz bitmediler bile.) Karanlık, dikkatinizi çekerim. Çok karanlık. Sizi ağlatabilirler. (Ben ağlamadım ama arkadaşlarımdan biri ağladı.) Güçlü, duygusal, iç burkan, yürek parçalayan. Tam benim sevdiğim türden. (Ne diyebilirim ki? Shakespeare ile büyüdüm ve en çok trajedileri ve tarihi oyunları seviyorum).”

Dizinin ikinci sezonuyla ilgili büyük bir heyecan yaşanırken, Martin ayrıca Londra’ya yaptığı seyahatin, dizi sorumlusu Ryan Condal ve yazar ekibiyle birlikte “bir odada kilitli iki gün geçirdiği” ve bu sürenin “‘House of the Dragon’un üçüncü ve dördüncü sezonları hakkında konuşarak” geçtiği anlamına geldiğini açıkladı. Prequel dizi üçüncü ve dördüncü sezon için yenilenmemiş olsa da, Martin daha önce hikayeyi tam olarak anlatmak için bu kadar ileri gitmeyi önermişti ve bunun olma ihtimali yüksek. Bu nedenle Condal ve Martin inisiyatif almaya çalışıyorlar ve yazar bu ilk tartışmalar hakkında şunları söylüyor: “Canlı, eğlenceli tartışmalardı ve bazı iyi işler çıkardık… ancak iki gün neredeyse yeterli değildi. Ele alınacak o kadar çok konu var ki 20 günün yeterli olacağından emin değilim.”

HBO, House of the Dragon’ın 2. Sezonunun prömiyerini 2024’te yapacak. Belirli bir yayın tarihi henüz açıklanmadı. İşte yayınlanan ilk fragman…

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 90

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyicinizi lütfen kapatın!

Reklamları engellemek için uzantılar kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bize destek olun. Tarayıcınızdan reklam engellemeyi kapatmanız demek Siyah Dergi\'nin sürdürülebilir bir proje olmasına destek olmak demektir. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock