Yalın, 14 Ağustos’ta Efes Antik Tiyatro’da konser verecek

“Yalın, Bir Büyülü Gece” konserlerinin biletleri ise Biletinial ve Biletix üzerinden satışa sunuldu. 

Yalın “Bir Büyülü Gece” konseri 14 Ağustos’ta Aspendos Antik Tiyatro’sunda gerçekleşecek. Biletleri satışa sunulan konser, seyircilere farklı bir deneyim sunmayı vadediyor.

YALIN EFES ANTİK TİYATRO KONSERİ

Seslendirdiği ve bestelediği şarkılarla Türk pop müziğine unutulmaz eserler katan Yalın, 20.yıla özel yeni konser serisi “Bir Büyülü Gece” ile Aspendos Antik Tiyatro sahnesine konuk olacak. Yalın, görkemli sahne tasarımı ve big band orkestrasıyla en sevilen hitlerini antik Yunan ve Anadolu kültürlerinin mozaiğini barındıran Aspendos Antik Tiyatro’da seslendirecek.

YALIN BİR BÜYÜLÜ GECE KONSER BİLETİ

Biletler Biletinial ve Biletix üzerinden satışa sunuldu. Konser bilet fiyatı ise 2.500 TL olarak belirlendi. Bu fiyatın şu anda avantajlı dönem fiyatı olduğunun altını çizelim. Biletlerin çoğu tükenmiş durumda…

Yalın Efes Antik Tiyatro konser bileti satın al (link)

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında gazetelerde çalıştı. Bianet, Haberler.com ve Sondakika.com'da "Haber Editörü" ve "SEO Editörü" pozisyonlarını doldurdu. Şu anda gdh.digital'de "SEO Editörü" olarak çalışıyor ve Siyah Dergi için içerik üretiyor, üyelerine eğitim veriyor.

"Vesikalık" adında bir de kitabı bulunuyor.

Articles: 96

Leave a Reply