Yeni James Bond filminin vizyona girmesi yeniden ertelendi!

Baş rollerini Daniel Craig (James Bond) ve Ana de Armas (Paloma) ‘nın paylaştığı No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok) filminin prömiyeri, salgın nedeniyle Nisan ayından Kasım ayına taşınmıştı. Filmin web sitesinde yapılan açıklamada filmin “dünya çapında bir izleyici kitlesi tarafından görülmesi için” 2 Nisan 2021’e kadar ertelendiği belirtildi.

Açıklama şu şekilde; “Gecikmenin hayranlarımızı hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz, ancak şimdi önümüzdeki yıl Ölmek İçin Zaman Yok’u paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bond serisinin 25. filmi No Time To Die, Daniel Craig’in İngiliz gizli servis ajanı 007 olarak son halini bizlere sunuyor.

İşte filmin fragmanı:

Ayrıca filmin müziğini oluşturan Billie Ellish’in No Time To Die şarkısını dinlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 84

Leave a Reply