İlk ve Son 2’nci sezonu oyuncuları belli oldu

Blu TV’nin en popüler yerli dizilerinden biri olan İlk ve Son, ilk sezonuyla büyük bir başarı elde ederek izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. “Deniz ve Barış” hikâyesi, ilk sezonda sona erdi ve şimdi herkesin gözü 2. sezonda yer alacak olan “Nilüfer ve Cihan” hikâyesinde. İlk ve Son 2. sezon oyuncuları ise belli olmaya başladı.

Deniz ve Barış’ın hikâyesinin anlatıldığı ilk sezon 8 bölümden oluşuyordu. Şimdi, tüm dikkatle çekimleri devam eden İlk ve Son 2’nci sezonunda. İlk ve Son’un 2. sezon olacak mı, oyuncuları kimler soruları hâlâ cevaplanmayı bekliyor. Öte yandan İlk ve Son 2. sezonun ilk oyuncusunun Hazal Subaşı olduğu öğrenildi.

İLK VE SON 2. SEZON OYUNCULARI

Çekimleri hâlâ devam etmekte olan ve Blu TV’de yer alan İlk ve Son 2. Sezonu hakkında detaylar yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Dizinin senaristi ve yapımcısı Hakan Bonomo’nun son yaptığı paylaşıma göre;

İlk ve Son 2. Sezonunda “Nilüfer” karakterini Hazal Subaşı canlandıracak. Öte yandan Hazal Subaşı’na “Cihan” isimli karakterle partnerlik edecek ismin Ulaş Tuna Astepe olduğu iddia ediliyor.

İlk ve Son Nilüfer ve Cihan

İLK VE SON NİLÜFER (HAZAL SUBAŞI) KİMDİR?

29 yaşındaki Hazal Subaşı, mankenlik ve oyunculuk yapıyor. İzmirli olan Subaşı, İlk ve Son dizisinin ilk sezonunda “Barış” karakterini canlandıran Salih Bademci ile ‘Dilek Taşı’ dizisinde rol aldı.

İlk ve Son 2. Sezonu hakkında yaptığımız bir başka detaylı haberimiz için tıklayın.

İLK VE SON CİHAN (ULAŞ TUNA ASTEPE) KİMDİR?

Ulaş Tuna Astepe, 1 Ocak 1988 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. 1999 yılında yaşanan acı deprem felaketine şahit olmuş olan Ulaş Tuna Astepe bu olaydan 1-2 sene sonra babasını kaybetmiştir. Bu olayın üzerine İstanbul’a yerleşmiştir. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamlamış, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Devlet Konservatuarında Tiyatro Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında gazetelerde çalıştı. Bianet, Haberler.com ve Sondakika.com'da "Haber Editörü" ve "SEO Editörü" pozisyonlarını doldurdu. Şu anda gdh.digital'de "SEO Editörü" olarak çalışıyor ve Siyah Dergi için içerik üretiyor, üyelerine eğitim veriyor.

"Vesikalık" adında bir de kitabı bulunuyor.

Articles: 96

Leave a Reply