MEGADETH Türkiye Konseri 2024 için geri sayım başladı! Efsane thrash metal grubu Türkiye’yi sarsmaya geliyor! 🎸🤘🏻

Metal müziğin efsanevi ismi Megadeth, 2024 yılında Türkiye’de unutulmaz bir konserle hayranlarıyla buluşacak! Metal müziğin hayranları Megadeth Türkiye konseri 2024’ü merakla beklerken Megadeth biletleri, Megadeth passo bilet fiyatları yavaş yavaş ortaya çıktı. İşte 2024’ün 2. çeyreğinde gerçekleşecek konser hakkında tüm bildiklerimiz…

Müzikseverler, Dave Mustaine ve efsanevi grup üyeleriyle bir araya gelmek, unutulmaz bir gece yaşamak için sabırsızlanıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada dolaşan iddialar sonucu Türkiye’de konser vereceği kesinleşen metal thrash grubu Megadeth olduğu ortaya çıktı. Metal müziğin hayranları ise Megadeth Türkiye konseri 2024’ün ayrıntılarını bu haber yazısında ulaşabilecek. İşte, Megadeth konseri bilet fiyatları ve Megadeth Küçükçiftlik Park 2024 konseri hakkında tüm bildiklerimiz…

MEGADETH TÜRKİYE KONSERİ 2024

Metal müziğin öncülerinden Megadeth, Türkiye’deki hayranlarına müjdeli haberini verdi! 2024 yılında ülkemizde bir konser düzenleyecek olan efsanevi grup, Türk metal severleri için unutulmaz bir gece vaat ediyor. Megadeth’in kurucusu ve lideri Dave Mustaine liderliğindeki bu efsanevi grup, Türkiye’deki hayranlarına unutulmaz bir performans sunmak üzere geliyor.

Efsanevi thrash metal grubu Megadeth, 12 Haziran Çarşamba akşamı KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek olan “Crush the World Tour” kapsamındaki konseriyle hayranlarıyla buluşacak.

MEGADETH İSTANBUL KÜÇÜKÇİFTLİK PARK KOSNER BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MEGADETH İSTANBUL KÜÇÜKÇİFTLİK PARK KONSERİ BİLET FİYATLARI

12 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte, davulda Dirk Verbeuren, bas gitarda James LoMenzo, gitarda Teemu Mäntysaari ve gitar/vokalde Dave Mustaine performans sergileyecek. Megadeth, tarih boyunca teknik becerisi, karmaşık aranjmanları ve etkileyici gitar sololarıyla öne çıkan Rust In Peace albümü ile metal müziğinin zirvesine tırmandı. Aynı zamanda 2022’de yayımlanan The Sick, The Dying… And The Dead! albümü de milyonlarca dinleyiciye ulaştı. 

Biletler 8 Ocak’tan itibaren Passo üzerinden satışa sunulacak. %100 Metal Sunar: Megadeth konseri, metal müziğin özgünlüğünü ve gücünü bir kez daha Türk hayranlarına hissettirecek.

 1. VIP Teras – 1. Avantajlı Dönem – ₺2.750,00: Konserin en seçkin bölgelerinden birinde, özel teras konumunda unutulmaz bir deneyim yaşayın. Bu ayrıcalıklı bilet, özel hizmetler ve konforlu bir atmosfer sunar.
 2. Sahne Önü – 1. Avantajlı Dönem – ₺1.397,00: Megadeth’in enerjisini en yakından hissedin! Sahne önü bilet sahipleri, konserin kalbinde yer alarak grupla birlikte unutulmaz bir gece geçirecekler.
 3. Genel Alan – 1. Avantajlı Dönem – ₺792,00: Megadeth’in muazzam performansını geniş bir kitleyle paylaşın! Genel alan bilet sahipleri, grupla birlikte enerjik bir konser deneyimine katılacaklar.

Fiyatlar 1. Avantajlı Dönem kapsamında geçerlidir ve belirtilen avantajlı dönem sona erdikten sonra fiyatlar değişebilir. Biletlerinizi şimdiden ayırtın ve Megadeth’in Türkiye konserinde unutulmaz bir müzik deneyimi yaşamanın tadını çıkarın!

BİLETİX/PASSO MEGADETH BİLET FİYATLARI

Megadeth’in konser tarihi 12 Haziran 2024 olarak açıklanırken konser mekanı Küçükçiftlik Park oldu! Megadeth 2024 Türkiye konseri saat 21.30’da başlayacak ve metal hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. Megadeth konserinin biletlerini 8 Ocak saat 11.00’den itibaren Passo üzerinden satın alabilirsiniz. 

MEGADETH İSTANBUL KÜÇÜKÇİFTLİK PARK KOSNER BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CYBER ARMY ÜYELİĞİ NASIL YAPILIR, ALINIR, İPTAL EDİLİR?

Geçtiğimiz haftalarda bir diğer müzik grubu Scorpions’un turne kapsamında Türkiye konserinin tarihi netleşti. Müzikseverler bilet almak için birbirleriyle yarışırken bilet satış sayfalarında yoğunluklardan çökmeler yaşandı ve birçok kişi ne yazık ki bilet alamadı. Megadeth Cyber Army üyeleri, grupla ilgili özel içeriklere erişim elde eder ve özel etkinliklere katılma fırsatı bulurlar.

Megadeth Cyber Army ile Türkiye konserinde bilet alabilmek için aşağıdaki yöntemleri takip etmeniz gerekiyor:

 • Megadeth Cyber Army sayfasına üye olun,
 • “Cyber Army Digital Membership” olarak geçen ve 19,99 dolara satılan üyelik paketini satın alın. Unutmayın bu üyelik yıllık olup iptal olunmazsa her yıl sizden üyelik ücreti kesilecektir.
 • Son olarak üye olduktan sonra Biletix veya Passo üzerinden size verilen kodu girip işleminize devam edebilirsiniz.

Önemli not: Halka açık genel satış tarihine kadar Megadeth Cyber Army üzerinden alınan kodlar ile 20 kişilik yer rezerve edebilirsiniz. 19,99 dolara satın aldığınız bu kod konser bileti aldığınız anlamına gelmez sadece yerinizi rezerve ettiğiniz anlamına gelir.

MEGADETH CYBER ARMY DİJİTAL ÜYELİK NEDİR, KAÇ TL?

Megadeth Cyber Army üyeliği, hayranlara özel forumlara, konser öncesi ve sonrası etkileşimlere, sınırlı sayıda konser biletine öncelikli erişim gibi avantajlar sunar. Ayrıca, grubun üyeleriyle özel sohbetler, özel içeriklere erişim, özel indirimler ve diğer birçok ayrıcalıklı imkanı içerir.

Megadeth Cyber Üyelik İçeriği:

 • Cyber Army çevrimiçi topluluğuna bir yıl boyunca erişim,
 • Megadeth ön satış konser biletlerine ve VIP paketlerine ilk erişim,
 • Özel İçeriğe Erişim,
 • Cyber Army üyelerine özel mağazaya erişim,
 • Özel yarışmalara, ödüllere ve eşantiyonlara erişim

*Bu üyelik yıllık olarak otomatik yenilenir. Üyelikler satın alındıktan sonra iade edilmez, ancak gerektiğinde aboneliğinizi iptal edebilir veya duraklatabilirsiniz.

turkrock.com adlı internet sitesinden “tragop” kullanıcı adlı kullanıcıdan alıntıdır.

MEGADETH TÜRKİYE KONSERİ ETKİNLİK KURALLARI

Etkinliğin biletlerinin satışının yapıldığı Passo sayfasında yer alan etkinlik kuralları şu şekilde:
– Belirtilen saat (18:00) kapı açılış saatidir.

– 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.

– 18 Yaş altı katılımcılar alana ebeveyni ile giriş yapmak zorundadır.

– Her yaştan katılımcı bilete tabidir.

– Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

– Organizasyon şirketi, öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek etkinlik alanına alınmayacaktır.

– Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girmek yasaktır. 

– Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.

– Konser süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.

– Konser süresince biletinizi ve/ veya bilekliğinizi saklayınız.

– Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

– Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

– Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

– Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

– Etkinlik alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

– Etkinlik alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

– Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.

– Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekmektedir. 

– Konser biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.

– Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyona ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

– Etkinliğe evcil hayvan getirilmesi yasaktır. 

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 84

Leave a Reply