The Platform 2 ne zaman çıkacak? 

“The Platform”, pandemi döneminde 2019’da Netflix’e geldi ve kısa sürede listeleri alt üst ederek yayıncının gelmiş geçmiş en popüler İspanyol filmi oldu. Şimdi gözler yeni görüntüleri gelen The Platform 2 filminde! The Platform 2 çıkış tarihi ve konusu ise şimdiden netleşmeye başlıyor. İşte serinin devam filmi The Platform 2 hakkında tüm bildiklerimiz…

“Platform”, yüksek bir metaforik değer taşıyor ve toplumsal eleştirilerde bulunuyor. Film, tüketim kültürü, sınıf farklılıkları, dayanışma ve insan doğasının karanlık yönleri gibi temalara odaklandı. Şimdi devam filmi olan The Platform 2 çıkış tarihi gündeme geldi.

THE PLATFORM 2 GELİYOR

Geçtiğimiz yıl mayıs ayında ilk kez The Platform 2 görselleri paylaşan Netflix, dün (18 Nisan) filme dair yeni görseller paylaştı ve “Hikaye henüz bitmedi… İşte bir kez daha Galder Gaztelu-Urrutia tarafından yönetilen ve Netflix tarihinin en popüler İspanyol filmi olan The Platform’un devam filmine ilk bakışınız.” notunu ekledi.

THE PLATFORM 2 NE ANLATMAK İSTİYOR?

İlk filmin ana konusu şu şekilde: Bilinmeyen sayıda kattan oluşan yüksek bir dikey hapishanede, her kata ayda bir dönüşümlü olarak iki mahkûm atanır. Her gün en tepeden abartılı bir ziyafetle yüklü bir platform iner. Mahkûmların, platform bir kat aşağı inmeden önce mümkün olduğunca çok yemek için iki dakikaları vardır. 

THE PLATFORM 2 ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Bilindiği üzere Platform 1 filmi ani ve şaşırtıcı bir bitiş yapmıştı. Bu yüzden o günden beri The Platform 2 gelir mi? Sorusu gündemde. Beklenen güzel haberi Netflix sonunda verdi. Netflix’in duyurusunu yaptığı The Platform 2 filminin ne zaman çıkacağına dair kesin bir tarih yok. Ancak, genellikle bir film duyurulduktan sonra çıkış tarihi birkaç ay içinde olabilir. Bazı filmler daha uzun bir süre bekletilebilirken, bazıları daha hızlı bir şekilde yayınlanabilir. Netflix’in yayın planları ve pazarlama stratejileri film ne zaman çıkacağını belirler. Netflix, resmî X hesabından “Hikaye henüz bitmedi…” notunu ekledi.

THE PLATFORM 2 NETFLİX’TE VAR MI, HANGİ PLATFORMDA?

İlk filmi 2019 yılında Netflix’te yayınlanan filmin yine Netflix platformunda yayınlanacağı biliniyor. The Platform 2’nin Netflix prömiyer tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. Bizi takip etmeye devam edin, tarih yakında burada paylaşılacak.

İlk film, mahkumların bir kata atandığı ve katlar arasında hareket eden bir platformdan yiyecekleri paylaştırmaya zorlandığı dikey bir hapishane sisteminde geçiyor. Yüksek katlardaki mahkûmlar aşağıdakilerden daha iyi yemek yiyor ve bir adam herkesin yeterince alabilmesi için değişimi gerçekleştirmeye çalışıyor. The Platform 2’nin de konusunun bu yönde olacağı kesin.

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 84

Leave a Reply