“Barda 2” Kasım 2024’te izleyiciyle buluşuyor!

Nejat İşler’in muazzam oyunculuğunu izlediğimiz Barda filminin ikinci filminin geleceği konuşuluyor. Sosyal medyada sıkça paylaşıldıktan sonra barda 2 filmi ve barda 2 oyuncuları hakkında araştırmalar hız kazandı. 

Box Office Türkiye’nin haberine göre “Barda 2” filmi 29 Kasım 2024’te izleyicilerle buluşacak. Film için oluşturulan sayfada ise henüz net bilgiler bulunmuyor.

BARDA 2, HAZİRAN 2024’TE YAYINDA

Barda’nın gerilim dolu dünyası, Türk sinemasının önde gelen örneklerinden biri olarak kabul ediliyor. İlk filmi, 2 Şubat 2007’de seyirciyle buluşan bu efsanevi yapımdan sonra, Barda’nın heyecan verici devamı, Barda 2’nin hazırlıkları başladı. Bu beklenen devam filmi, 29 Kasım 2024’te izleyicilerle buluşacak. İkinci filmin yapımcılığını Sky Films ve Yakamoz International üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Hande Türkel yer alacak.

SERDAR AKAR’DAN BARDA 2

Serdar Akar’ın yönettiği ilk film, gece geç saatlerde bir bara giren ve trajik bir kaderle karşı karşıya kalan beş kişilik bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Nejat İşler, Hakan Boyav, Serdar Orçin, Erdal Beşikçioğlu ve Volga Sorgu gibi usta oyuncuların başrollerini üstlendiği bu yapımdan tam 17 yıl sonra gelen devam filminin konusu ve kadrosu ise yakında duyurulacak.

Film hakkında gelişmeler medyaya yansıdıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 84

Leave a Reply