‘Paddington 3’ fragmanı yayınlandı! ‘Paddington in Peru’ çok yakında sinemalara geliyor

Paddington 3, kasım ayında sinemalara geliyor ve ilk fragman sonunda yayınlandı. Fragman film hakkında birçok detay barındırıyor.

Başlıkta da belirtildiği gibi, merakla beklenen yeni filmde Paddington, Brown ailesi ve Mrs Bird ile birlikte Emekli Ayılar Evi’nde yaşayan Teyze Lucy’yi ziyaret etmek için Peru’ya gidiyor.

PADDİNGTON 3 PERU’DA GEÇECEK

Yeni film Peru’da geçiyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla Paddington ailesi Peru’ya vardıklarında, Teyze Lucy ortalardan kayboluyor ve evi yöneten Rahibe Anne (Olivia Colman), onun “bir tür maceraya” çıktığını ve nereye gittiği hakkında hiçbir fikirlerinin olmadığını söylüyor.

Bunun üzerine Paddington, kılıç ustası Hunter Cabot (Antonio Banderas) ile birlikte Teyze Lucy ile tekrar buluşmak için ormana gider.

Bugün (12 Haziran) Digital Spy’ın katıldığı fragman gösterim etkinliğinde, yönetmen Dougal Wilson üçüncü filmin neden Londra’dan çıkarak farklı bir yöne gitmesi gerektiğini açıkladı.

“İlk film, Paddington’ın nereden geldiği ve Londra’da evini nasıl bulduğu hakkında bize biraz bilgi veriyor. İkinci hikayede ise, neredeyse o evi kaybediyor, ama bunu yaparken Londra’daki topluluğunu ve arkadaşlarını pekiştiriyor,” dedi.

“Üçüncü film için Peru’ya dönmenin çok uygun olduğunu düşündük, ama bu sefer Londra’daki arkadaşlarını ve topluluğunu da yanında götürüp orada bir macera yaşamalarını ve böylece ilk iki filmde öğrenmediğimiz bazı eksik parçaları doldurmalarını istedik.”

AYI PADDINGTON 3 FULL İZLE YOUTUBE – FRAGMAN

Paddington in Peru resmi fragman izle

OLIVIA COLMAN ‘PADDINGTON 3’TE YER ALIYOR

Belki de en heyecan verici şey, Wilson’ın Olivia Colman’ın Paddington 3’te müzikal bir numarası olduğunu açıklamasıydı. Fragmanda, Rahibe Anne’in gitarla Sound of Music tarzında bir sahnesinin kısa bir görüntüsüyle bu muhtemelen ima ediliyor.

Paddington in Peru’da Ben Whishaw Paddington olarak geri dönerken, Hugh Bonneville, Julie Walters, Madeleine Harris ve Samuel Joslin de Brown ailesi olarak geri dönecek.

Ancak, Emily Mortimer, Mrs Brown rolünü Sally Hawkins’ten devralacak. Hawkins daha önce “dizginleri başka birine devretmek için doğru zaman” olduğunu söylemişti.

Olivia Colman ve Antonio Banderas’ın yanı sıra, üçüncü filmde Hunter Cabot’un kızı Gina rolünde, başlangıçta Rachel Zegler’in oynaması planlanan rolüyle yeni gelen Carla Tous yer alacak. Dougal Wilson, ilk iki filmi yöneten Paul King’den yönetmenlik görevini devralacak. Ancak King, Simon Farnaby ve Mark Burton ile birlikte hikayeyi yazmış olacak.

Yönetmenliğe geri dönmeme kararından bahseden King, “Paddington filmleri üzerinde on yıl çalıştıktan sonra, küçük ayıya karşı aşırı koruyucu hissediyorum ve Dougal’ın üçüncü büyük ekran macerasına başlarken elini tutacak olmasından dolayı çok memnunum,” dedi.

AYI PADDİNGTON 3 ÇIKIŞ TARİHİ

Paddington in Peru, 8 Kasım 2024’te İngiltere sinemalarında ve 17 Ocak 2025’te ABD sinemalarında gösterime girecek. ABD ile eş zamanlı olarak Türkiye’de sinemalara gelmesi bekleniyor.

Film hakkında görüş ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşın!

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında gazetelerde çalıştı. Bianet, Haberler.com ve Sondakika.com'da "Haber Editörü" ve "SEO Editörü" pozisyonlarını doldurdu. Şu anda gdh.digital'de "SEO Editörü" olarak çalışıyor ve Siyah Dergi için içerik üretiyor, üyelerine eğitim veriyor.

"Vesikalık" adında bir de kitabı bulunuyor.

Articles: 96

Leave a Reply