‘Adventure Time’ bir film ve iki yan dizi ile geri dönüyor

Öyle görünüyor ki Finn, Jake, Marceline, Prenses Bubblegum ve kıyamet sonrası çetenin geri kalanı için güneş henüz batmamış. Variety’nin haberine göre, ikonik çizgi film Adventure Time geri dönüyor.

Cartoon Network Studios, seriye üç yeni yapım ekliyor: bir film ve iki TV dizisi. Filmle ilgili henüz bir hikâye detayı yok. Dizinin sevenleri olarak ise yeni Adventure Time dizisini veya filmini dört gözle bekliyoruz.

ADVENTURE TIME GERİ DÖNÜYOR

Bahsi geçen filmin çıkış tarihi veya hangi platformda yayınlanacağı hakkında bir bilgi yok, ancak büyük olasılıkla Max’te yayınlanacak. Max’in X hesabından yapılan paylaşımda BMO’nun görseli bulunuyordu. Bu görselden yola çıkarak ilk hikâyenin BMO’nun hikâyesi olacağını düşünmek yanlış olmaz.

Yapılan açıklama ise şöyle, “ADVENTURE TIME: HEYO BMO” Cartoon Network Stüdyolarında geliştiriliyor. İlk #AdventureTime okul öncesi dizisi, karşılaştığı her zorluğa kendine özgü coşkusu ve öğrenme merakıyla yaklaşan ve veri tabanını dolduran küçük BMO’yu takip ediyor.”

YENİ ADVENTURE TIME DİZİSİ KONUSU NE OLACAK?

Adventure Time; Side Quests (Yan Bölümler) tematik olarak orijinal serinin ilk sezonlarına benzeyen bir çocuk dizisi olacak gibi görünüyor. Bu dizi, Finn ve Jake’in maceraya atılmaya başladıkları dönemi konu alıyor. Bu dizi daha çok, Buz Kralı gibi sevilen karakterlerin genç versiyonlarını içeren bağımsız bölümlerden oluşacak. Orijinal dizide animatör olan Nate Cash bu projeye dahil olacak.

Kaynak

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında gazetelerde çalıştı. Bianet, Haberler.com ve Sondakika.com'da "Haber Editörü" ve "SEO Editörü" pozisyonlarını doldurdu. Şu anda gdh.digital'de "SEO Editörü" olarak çalışıyor ve Siyah Dergi için içerik üretiyor, üyelerine eğitim veriyor.

"Vesikalık" adında bir de kitabı bulunuyor.

Articles: 96

Leave a Reply