Shrek 5 ne zaman çıkacak? Eddie Murphy açıkladı!

Shrek serisi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sevildi. Her filmi gişeleri yıkıp geçen bu seri için şimdide yeni film açıklamaları dolaşıyor. Shrek 5 vizyon tarihi ve konusu hakkında detaylar belli olmaya başlıyor…

Shrek serisinin sevilen karakterlerinden “Eşek”in arkasındaki ses Eddie Murphy, Shrek 5 ne zaman geliyor, gelecek mi, çıkacak mı? Sorularına son noktayı koydu. Murphy, Shrek 5 için detaylar verdi.

SHREK 5 VAR MI, GELECEK Mİ?

Serinin sevilen karakterlerinden “Eşek”in seslendirmeni Eddie Murphy, Shrek 5’in 2025 yılında ekranları süsleyeceğini ve uzun bir aradan sonra ikonik animasyon serisi için muzaffer bir dönüş olacağını açıkladı.

Komedi dehası bununla da kalmadı ve Donkey merkezli bir spin-off’un geliştirilmekte olduğu bombasını da patlattı. Bu duyuru, gişede milyarlarca hasılat elde eden ve hatta çığır açan ilk bölümüyle En İyi Animasyon Filmi dalında Akademi Ödülü’nü kazanan serinin uzun süredir hayranları için hoş bir sürpriz oldu.

Eşek’in seslendirmeni Eddie Murphy. Görsel: Collider

SHREK VE EŞEK FİLMİ GELİYOR

Murphy, “Shrek çıkıyor ve Eşek’in kendi filmi olacak. Eşek’i de yapacağız. Yani bir Shrek yapacağız ve bir de Eşek filmi yapacağız.” Orijinal Shrek filminin gösterime girdiği 2001 yılından bu yana sevimli ve komik Eşek’i seslendiren Murphy, karakterinin solo filmiyle ilgili planları detaylandırdı. Her iki proje için aynı anda kayıt yapıp yapmadığı sorulduğunda şu açıklamayı yaptı: “Hayır, aynı anda değil. Shrek’in kayıtlarına başladım, sanırım 2025’te vizyona girecek ve bir sonraki filmimiz de Eşek olacak.”

Shrek 5 çıkacak mı?

SHREK 5 ÇIKIŞ, VİZYON TARİHİ

Eğer Murphy’nin ifadeleri gerçeği yansıtıyorsa 2025 yılının ilk çeyreğinde Shrek 5’i sinemalarda izleyebileceğiz. Shrek 5’in IMDB sayfasının da açılması Murphy’nin iddialarını bir hayli güçlendiriyor.

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında gazetelerde çalıştı. Bianet, Haberler.com ve Sondakika.com'da "Haber Editörü" ve "SEO Editörü" pozisyonlarını doldurdu. Şu anda gdh.digital'de "SEO Editörü" olarak çalışıyor ve Siyah Dergi için içerik üretiyor, üyelerine eğitim veriyor.

"Vesikalık" adında bir de kitabı bulunuyor.

Articles: 96

Leave a Reply