The Division 2 Cuma Günü Ücretsiz Olacak!

Ubisoft bugün erken saatlerde The Division 2’yi 24 Eylül’den 28 Eylül’e kadar ücretsiz oynayabileceğimizi açıkladı. Ubisoft aynı zamanda daha önce oyunu verilen sürede bitiremediyseniz kaldığınız yerden devam edebileceğinizi de ekledi. Bu da yeniden oyunu başından almamak için güzel bir sebep olmuş oluyor 😊

Şimdiye kadar çok verimli ilerleyen “ücretsiz hafta sonu etkinliği” ‘ne büyük indirimlerde eşlik ediyor olacak. Eğer oyunu beğenir ve satın almak isterseniz %85’e varan indirimlerle edinebileceksiniz. Lansmanda mevcut olan her şeyin yanı sıra, bu indirim fiyatı, son 18 ayda The Division 2’ye eklenen tüm içerik için de geçerli.

“Ücretsiz Hafta sonuna” ücretsiz erişmek için, Uplay veya Epic Games Store’a gitmeniz gerekecek. Perşembe günü yerel saatle 09: 00’dan ertesi Pazartesi yerel saatle 16: 00’ya kadar oynayabileceksiniz.

ingilizce aslından çeviridir.
Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 75

Leave a Reply