The Division 2 Cuma Günü Ücretsiz Olacak!

Estimated read time 1 min read
Görüntüleme: 235
1 0
Okunma Süresi37 Saniye

Ubisoft bugün erken saatlerde The Division 2’yi 24 Eylül’den 28 Eylül’e kadar ücretsiz oynayabileceğimizi açıkladı. Ubisoft aynı zamanda daha önce oyunu verilen sürede bitiremediyseniz kaldığınız yerden devam edebileceğinizi de ekledi. Bu da yeniden oyunu başından almamak için güzel bir sebep olmuş oluyor 😊

Şimdiye kadar çok verimli ilerleyen “ücretsiz hafta sonu etkinliği” ‘ne büyük indirimlerde eşlik ediyor olacak. Eğer oyunu beğenir ve satın almak isterseniz %85’e varan indirimlerle edinebileceksiniz. Lansmanda mevcut olan her şeyin yanı sıra, bu indirim fiyatı, son 18 ayda The Division 2’ye eklenen tüm içerik için de geçerli.

“Ücretsiz Hafta sonuna” ücretsiz erişmek için, Uplay veya Epic Games Store’a gitmeniz gerekecek. Perşembe günü yerel saatle 09: 00’dan ertesi Pazartesi yerel saatle 16: 00’ya kadar oynayabileceksiniz.

ingilizce aslından çeviridir.

Yazar:

Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam ediyor. www.sonhaberioku.com adındaki haber platformunun sahibidir.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bunları mutlaka okumalısın

Yazarın diğer yazıları

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın