Avatar 2 ve Avatar 3 Yolda!

Estimated read time 1 min read
Görüntüleme: 212
0 0
Okunma Süresi30 Saniye
2009 yılında yayınlanan ve özellikle gişe anlamında büyük başarı yakalayan Avatar serisinin ikinci filmi bildiğiniz gibi bir süredir yapım aşamasında.
Salgın sebebiyle filmin çekimleri ertelenmişti, ancak geçtiğimiz aylarda filmin çekimleri tekrar başladı. Filmin yönetmeni James Cameron ise çekim süreci ile ilgili bir açıklamada bulundu.
Söylediğine göre ikinci filmin çekimleri bitirildi. Üçüncü filmin çekimlerinin ise %95’lik kısmı bitmiş durumda.
Salgından etkilenmesine rağmen filmin çekimleri gayet güzel bir sürede bitirilmiş. Ancak Avatar gibi bir film için asıl zor kısmın bundan sonra başladığını hatırlatmakta fayda var. Ne kadar erken bitirilirse bitirilsin 16 Aralık 2022’ye kadar ikinci filmi göremeyeceğiz. Üçüncü filmi ise 20 Aralık 2024’te görebileceğiz.
Kaynak

Yazar:

Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam ediyor. www.sonhaberioku.com adındaki haber platformunun sahibidir.
administrator
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bunları mutlaka okumalısın

Yazarın diğer yazıları

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın