Avatar 2 ve Avatar 3 Yolda!

2009 yılında yayınlanan ve özellikle gişe anlamında büyük başarı yakalayan Avatar serisinin ikinci filmi bildiğiniz gibi bir süredir yapım aşamasında.
Salgın sebebiyle filmin çekimleri ertelenmişti, ancak geçtiğimiz aylarda filmin çekimleri tekrar başladı. Filmin yönetmeni James Cameron ise çekim süreci ile ilgili bir açıklamada bulundu.
Söylediğine göre ikinci filmin çekimleri bitirildi. Üçüncü filmin çekimlerinin ise %95’lik kısmı bitmiş durumda.
Salgından etkilenmesine rağmen filmin çekimleri gayet güzel bir sürede bitirilmiş. Ancak Avatar gibi bir film için asıl zor kısmın bundan sonra başladığını hatırlatmakta fayda var. Ne kadar erken bitirilirse bitirilsin 16 Aralık 2022’ye kadar ikinci filmi göremeyeceğiz. Üçüncü filmi ise 20 Aralık 2024’te görebileceğiz.
Kaynak
Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında gazetelerde çalıştı. Bianet, Haberler.com ve Sondakika.com'da "Haber Editörü" ve "SEO Editörü" pozisyonlarını doldurdu. Şu anda gdh.digital'de "SEO Editörü" olarak çalışıyor ve Siyah Dergi için içerik üretiyor, üyelerine eğitim veriyor.

"Vesikalık" adında bir de kitabı bulunuyor.

Articles: 96

Leave a Reply