Spotify özet 2023 yayınlandı! Spotify yıllık özet nasıl öğrenilir?

Spotify her yıl olduğu gibi bu yılda yıl sonu özetini bir diğer tabirle Z Raporu’nu kullanıcılarıyla paylaşıyor. Dinlenen müzikler ve dahil edilen podcast’ler temel alınarak, kişiye özel bir liste oluşturuluyor. Spotify özet 2023 yayınlandı! İşte, Spotify yıllık özet nasıl öğrenilir? Sorusunun cevabı…

Spotify Wrapped, müzik dinleme platformu Spotify’ın yıllık özel bir özelliğidir. Her yılın sonunda, Spotify kullanıcılarına özel bir “Wrapped” özeti sunulur. Bu özet, kullanıcının o yıl boyunca en çok dinlediği şarkıları, sanatçıları, türleri ve dinleme alışkanlıklarını kapsar. Spotify özet 2023 yayınlandı! İşte, Spotify yıllık özet nasıl öğrenilir? Sorusunun cevabı…

SPOTIFY ÖZET (WRAPPED) 2023 YAYINLANDI

Spotify Wrapped yani Spotify yıllık özet her yıl olduğu gibi bu yılda Kasım ayının son günlerinde paylaşıldı. Spotify kullancıları web ve mobil uygulamalar vasıtasıyla Spotify Özet’lerini öğrenebilirler. Mobil uygulamada sağ üst köşede yer alan “Özet” butonuna basarak 2023 yılı özetlerini görüntüleyebilmektesiniz.

SPOTIFY YILLIK ÖZET NASIL BAKILIR, ÖĞRENİLİR?

Spotify Özet’inizi, Spotify web sitesi ve mobil uygulamalardan öğrenebilirsiniz. Özetinizin içeriğinde;

  • 2023 yılında en çok dinlediğiniz şarkılar,
  • 2023 yılında en çok dinlediğiniz sanatçılar,
  • 2023 yılında en çok dinlediğiniz podcastler,
  • 2023 yılında en çok dinlediğiniz albümler,
  • 2023 yılında en çok dinlediğiniz türler yer alyor.

Aynı zamanda yıllık olarak kaç dakika müzik dinlediğinizin bir görseli Spotify sizler için en sonda sunuyor ve bunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza olanak sağlıyor.

SPOTIFY ÖZETİ NEDİR?

Spotify Wrapped, genellikle bir web sayfası veya uygulama içinde kullanıcılara sunulan bir özelliktir. Kullanıcılar, bu özet aracılığıyla kendi müzik zevklerini ve dinleme alışkanlıklarını inceleyebilirler. Aynı zamanda, Spotify Wrapped genellikle kullanıcılara özel bir çalma listesi oluşturarak en sevdikleri şarkıları bir araya getirir.

Bu özellik, kullanıcıların yıl boyunca keşfettikleri yeni müzikleri hatırlamalarına ve paylaşmalarına olanak tanır. Spotify Wrapped, geniş bir paylaşım ve konuşma konusu haline gelir çünkü kullanıcılar genellikle kendi Wrapped sonuçlarını sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşır.

Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü

siyahdergi.com imtiyaz sahibi ve editörü olan Serhıldan Hülakü, Uluslararası İlişkiler öğrenimine devam etmektedir. Çeşitli web sitelerine ve kendi sosyal ağlarına içerik üreten Hülakü, gazetecilik ve medya alanında çeşitli gazetelerde çalıştıktan sonra kariyerine Haberler.com'da "Haber Editörü" olarak devam etti. Şu anda Siyah Dergi için içerik üretiyor ve üyelerine eğitim veriyor.

Articles: 90

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyicinizi lütfen kapatın!

Reklamları engellemek için uzantılar kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyicileri devre dışı bırakarak bize destek olun. Tarayıcınızdan reklam engellemeyi kapatmanız demek Siyah Dergi\'nin sürdürülebilir bir proje olmasına destek olmak demektir. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO